Ukázka prezentace domu s pozemkem

Nádražní, Klobuky

266 m2

pozemek 6 266 m2

Ve Středočeském kraji, zhruba 10 km od Slaného, najdete obec Klobuky. Právě zde aktuálně nabízím dům o dispozici 5+kk se zahradou o celkové rozloze 5 225 m².

Jedná se o prodej několika pozemků, s potenciálem další výstavby nebo pro zemědělské využití, o celkové rozloze 6 266 m² (včetně domu a příjezdové cesty). Na jednom z pozemků se nachází rodinný dům s užitnou plochou 266 m² a zastavěnou plochou 305 m². Dům, postavený v roce 2010, je zkolaudovaný, ale nedokončený (chybějící vnější fasáda, potřebné vnitřní úpravy v domě). K dispozici je i projekt na kamerový systém, rekuperaci a vybudování sauny. Na pozemcích je i elektrická přípojka.

Sestává ze vstupní chodby, menší komory, technické místnosti, prostorného obývacího pokoje (75 m²) s provizorní kuchyňskou linkou, dvou samostatných pokojů a dalšího pokoje s velkou šatnou a vstupem na terasu. Disponuje třemi koupelnami, dvě z nich mají sprchový kout a WC, třetí koupelna má vanu i sprchový kout a WC. V domě je nedokončená relaxační místnost s vířivkou a vstupem na terasu. Okolo poloviny domu najdete terasu s posezením. K dispozici je zde i prostorná garáž, kde je možno parkovat až 2 auta (48 m²). Okna jsou plastová s trojskly.

Je zde vlastní vrt na vodu a jednotka na úpravu její tvrdosti. Možnost připojení na obecní vodovod (přípojka na pozemku). Hlavním zdrojem tepla pro vytápění a ohřev teplé vody je tepelné čerpadlo, doplňkovým zdrojem je elektrokotel. V obývacím pokoji jsou umístěna krbová kamna. V celém domě je podlahové vytápění. Ohřev teplé vody je zajištěn v nepřímotopném zásobníku. Kořenová čistička odpadních vod. Výhodou jsou nízké náklady na provoz domu, cca 4 tis. elektřina a nízká sazba na tepelné čerpadlo.

Lokalita nabízí dostatek soukromí, takže je ideální pro všechny, co si chtějí užívat klid a odpočinek od každodenního stresu. V obci najdete poštu, dvě prodejny potravin i restauraci, dále mateřskou a základní školu a fotbalové hřiště. V obci je vlaková i autobusová zastávka, odkud se dostanete do Slaného a následně do Prahy. Do 20 minut se odtud dostanete pohodlně autem do Slaného či města Louny, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

Dům je k nastěhování volný ihned a je možné ho financovat hypotečním úvěrem. Energetická náročnost D. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

3D virtuální prohlídka

TECHNICKÉ PARAMETRY

Užitná plocha domu 266 m², plocha zahrady 5 225 m², celková velikost pozemku 6 266 m2

NÁKLADY NA PROVOZ

Měsíční náklady na provoz domu cca 4 500 Kč. 

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

PENB

Fotogalerie

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.