Pronájem rodinného domu

s terasou, zahradou a garáží

K Tuchoměřicům,

Praha 6 - Přední Kopanina

280 m2,

zahrada 232 m2

45 000 Kč /měsíc

+ elektřina

Hledáte s rodinou bydlení v Praze, ale zároveň požadujete klid a dostatek soukromí? Pak čtěte dál, neboť aktuálně nabízím dům k pronájmu o dispozici 5+1 se zahradou o celkové rozloze 232 m², který by vás mohl zaujmout. Rodinný dům s užitnou plochou 280 m² je umístěný v klidné zástavbě rodinných domů, v ulici K Tuchoměřicům, v pražské části Přední Kopanina.

Dům má suterén a dvě nadzemní podlaží. V suterénu je prostorná chodba, technická místnost (2 bojlery, sušička, pračka), komora, koupelna se sprchovým koutem a WC a dvě menší místnosti, které mohou sloužit třeba pro skladování méně potřebných věcí. Dominantou suterénu je velký prostor (36 m²), kde si můžete vybudovat třeba posilovnu, tělocvičnu nebo hernu pro děti. V přízemí najdete vstupní chodbu, jejíž součástí je vestavěná skříň. Dále je zde prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou a lednicí s mrazákem. V 1. patře se nachází 4 ložnice, technická místnost (bojler), koupelna s vanou a WC a dvě šatny. V koupelně vás jistě potěší podlahové vytápění, které je možno ovládat manuálně. Dům se nabízí nezařízený.

Součástí domu je také garáž o velikosti 27 m², kde pohodlně zaparkujete dvě auta. A pokud nechcete dát auto do garáže, můžete ho nechat i na velmi prostorném místě před ní. Dům má dvě terasy, jednu v přední části, druhou v zadní části, kde je k dispozici také venkovní posezení s grilem a udírnou. Vytápění domu je zajištěno přímotopy, ohřev vody skrz bojlery.

Přední Kopaninu najdete na severozápadním okraji hlavního města, nedaleko mezinárodního letiště v pražské Ruzyni, zhruba 10 km od centra Prahy. Lokalita nabízí dostatek klidu a soukromí. Najdete tady i fotbalové hřiště, vedle kterého je velmi oblíbený areál U Drahušky, kde je restaurace a pořádají se zde akce pro místní obyvatele. Dobře najíst se můžete taktéž v pizzerii Da Ezio.

Pouhé 3 minuty autem najdete Nebušice, kde naleznete školy, školky i Mezinárodní školu (International School of Prague). Za 5 minut se autem dostanete do outletového a zábavního centra POP Airport, kde si kromě nakupování užijete i spoustu zábavy. Jeho součástí je totiž Majaland a Dinosaurium. A pokud nebudete mít ještě dost, za 10 minut dojedete do OC Šestka, kde jsou nejen obchody a herny pro děti, ale také skvělá vyhlídka na letadla. Zastávka bus je kousek od domu, odkud se za 15 minut dostanete na metro A „Bořislavka“.

I milovníci přírody si přijdou na své, pouhé 3 minuty odtud se nachází jeden z nejrozsáhlejších pražských parků, přírodní rezervace Divoká Šárka. Kromě skal, soutěsek a rozsáhlých lesů zde najdete také koupaliště, dětská hřiště, ale i piknikové místo s veřejným ohništěm. Prostě ráj v hlavním městě, kousek od vašeho nového domova.

Dům je volný k nastěhování ihned. Tak mi zavolejte nebo napište a domluvte si prohlídku.

Náklady na bydlení

zúčtovatelné zálohy 3 500 Kč + elektřina

Umístění nemovitosti

45 000 Kč

Cena nezahrnuje měsíční zúčtovatelné zálohy 3 500 Kč + spotřebu elektřiny.

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.