Prodej rodinného domu
Praha 5 - Košíře

Jinonická, Praha 5
370 m2
pozemek 448 m2
Hledáte vícegenerační dům nebo zajímavou investiční příležitost v Praze? Pak by Vás tato nabídka mohla zajímat. Aktuálně nabízím dvoupodlažní dům, umístěný v zástavbě rodinných domů, s půdním prostorem o velikosti 120 m² v pražských Košířích, v ulici Jinonická.
V 1. NP jsou dvě bytové jednotky 2+kk (45 m² a 60 m²), ty byly v minulých letech rekonstruovány, nyní však již vyžadují další rekonstrukci. Ve 2. NP jsou další dvě bytové jednotky o dispozici 2+1 (2 x 60 m²), určené ke kompletní rekonstrukci. Dům disponuje také půdním prostorem, ze kterého je možno vybudovat další jednotky např. 4+kk nebo dvě menší. Dům není podsklepený.
Dům je k nastěhování volný ihned a je možné ho financovat hypotečním úvěrem. Energetická náročnost G.
K domu náleží předzahrádka (62 m²), terasovitá zahrada (115 m²) a dvorek (102 m²), kde je vybudována slunná terasa (25 m²). Celková výměra pozemku 448 m².
Dům má sedlovou střechu. Okna jsou plastová, dřevěná nebo luxfer. Kanalizace, voda obecní. U spodních bytů je pro vytápění i ohřev vody využit kombinovaný plynový kotel, vytápění horních bytů je zajištěno pomocí WAW. Pro ohřev vody je u jednoho z horních bytů používána karma, u druhého elektrický bojler.
Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost (obchody, restaurace, dětská hřiště, škola, školka). Přímo před domem se nachází zastávka bus „U Měchurky“, ze které se za 5 minut dostanete na metro B „Jinonice“. Autem se pak do 10 minut dostanete pohodlně na pražský Smíchov. Košíře jsou pražskou městskou částí, která nabízí podmínky pro pohodlný a klidný život. V okolí najdete plno zeleně: přírodní park Košíře-Motol, přírodní památka Vidoule, rozhledna Cibulka, Prokopské údolí a Dalejské údolí.
TECHNICKÉ PARAMETRY
- užitná plocha domu 370 m²
- plocha zahrady 115 m², celková velikost pozemku 448 m2
Umístění nemovitosti
PENB

24 200 000 Kč
MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?
Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.