Prodej rodinného domu 5+1

Březová - Oleško

Březová - Oleško

140 m2

pozemek 977 m2

Sníte o vlastním bydlení s velkým pozemkem, a přesto kousek od Prahy? Chcete si nový domov vytvořit podle vlastních představ? Potom je rodinný dům o dispozici 5+1 s užitnou plochou 140 m2 určený přímo vám.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dům, ležící na pozemku o velikosti 977 m2, se nachází v obci Březová-Oleško, v okrese Praha-západ, nad pravým břehem řeky Vltavy. Byla zde pouze vyměněna plastová okna, jinak je v původním stavu. V přízemí najdete vstupní chodbu, prostorný obývací pokoj, kuchyň s kuchyňskou linkou (myčka, sporák na plynovou bombu, elektrická trouba, lednice s mrazákem), průchozí, neprůchozí pokoj a dvě komory. V zadní části chodby je prostorná koupelna s vanou a WC. V prvním patře se nachází dvě velké místnosti (jedna bez okna). Dům je částečně podsklepený, vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva.

Kromě domu, s orientací oken na jihovýchod a jih, je na pozemku ještě studna, parkovací místo pro auto, jímka a dílna. Možnost napojení na obecní vodovod, do budoucna je v plánu vybudování obecní kanalizace. Na přilehlé zahradě o velikosti 519 m2 se přímo nabízí vybudovat pergolu s venkovním posezením a grilem, kde budete moct posedět s přáteli u dobrého jídla a pití.

Obec Březová-Oleško je obklopena přírodou, je to tedy ideální místo pro procházky a odpočinek od každodenních starostí. V okolí najdete nejen turistické trasy, ale také cyklostezky do Zvole či Vraného nad Vltavou, ale také se odtud pohodlně dostanete na kole až do Prahy. Autobusem se dostanete do 40 minut do Prahy na Kačerov nebo do 10 minut do Vraného nad Vltavou, kde je železniční stanice, odkud se za 30 minut dostanete na Hlavní nádraží v Praze.

Dům je volný ihned a je možné jej financovat hypotečním úvěrem. Pokud se chcete projít domem ihned, klikněte na 3D virtuální prohlídku. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

3D virtuální prohlídka

TECHNICKÉ PARAMETRY

Užitná plocha domu 140 m², plocha zahrady 519 m², celková velikost pozemku 977 m2

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

PENB

Fotogalerie

8 490 000 Kč 

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.