Prodej RD 6+1

Všesulov (okr. Rakovník)

Všesulov (okr. Rakovník)

227 m2

pozemek 908 m2

Hledáte klidné místo, kde byste si mohli odpočinout od každodenního stresu? Pak bych Vám rád nabídl tento dům, který je umístěný na samotě, v obci Všesulov, v blízkosti CHKO Křivoklátsko. Tento dům o dispozici 6+1 s užitnou plochou 227 m² a zahradou o rozloze 715 m² se nachází zhruba 15 km jihozápadně od Rakovníka, asi hodinku od Prahy.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V přízemí najdete vstupní chodbu, komoru, dva pokoje, kuchyň, obývací pokoj s krbem, koupelnu s vanou, samostatné WC a chodbu s technickým zázemím (elektrokotel, kotel na tuhá paliva). Je zde také garáž, která je v současnosti využívaná jako dílna. V 1. patře jsou 3 samostatné pokoje, z každé strany pak ještě půdní prostor k uchovávání méně potřebných věcí. Je částečně podsklepený (25 m²). Má plastová okna, dřevěná střešní okna a je vybaven alarmem.

Na pozemku se nachází vrt (30 m) na vodu, její ohřev zajišťuje bojler. Vaření je možné na plynu (plynová bomba). Pro likvidaci odpadních vod je k dispozici jímka.

Dům leží na samotě, v klidné části obce. Nabízí krásný výhled na obec, přilehlé okolí a místní rybník. Přímo v obci je obecní úřad, základní a mateřskou školu, potraviny, restauraci nebo třeba knihovnu pak najdete ve vedlejší obci Čistá, pouhé 4 minuty autem. Do 20 minut se dostanete do Rakovníka, který nabízí veškerou občanskou vybavenost. Obec se nachází nedaleko chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, která je ideální pro výlety a odpočinek. Najdete zde i velmi známé hrady jako např. Křivoklát, Točník nebo Žebrák.

Dům je k nastěhování ihned a je možné ho financovat hypotečním úvěrem. Energetická náročnost G. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Pokud se chcete projít domem ihned a zjistit dispozice jednotlivých místností, klikněte na 3D virtuální prohlídku nebo mi napište a já Vám ji zašlu.

3D virtuální prohlídka

TECHNICKÉ PARAMETRY

- užitná plocha domu 227 m²

- pozemek 908 m², zahrada 715 m²

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

PENB

4 500 000 Kč 

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.