Prodej domu 4+1 se zahradou

Veleň

Kostelecká, Veleň

111 m2

pozemek 625 m2

Konečně doma! To jsou 2 slova, která přesně vystihují pocit z rodinného domu  4+1 v obci Veleň, nacházejícího se jen 2 kilometry od hranice Prahy. Se svou užitnou plochou 111 m²zahradourozloze 396 m² je ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale i ty z vás, kteří chtějí mít dostatek prostoru a soukromí. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V přízemí najdete oddělenou vstupní chodbu, která vás zavede do vnitřní chodby spojené s kuchyníobývacím pokojem. Kromě toho zde najdete ještě další menší pokoj (v současnosti využívaný jako pracovna), koupelnu a také samostatné WC. V patře je prostorná předsíň a další 2 pokoje. Z kuchyně se dostanete na terasu, která přímo vybízí k letní grilovačce nebo posezení. Z terasy pak můžete pokračovat na zahradu s bazénem, ovocnými stromy, jímkou na dešťovou vodu, vlastní studnoudřevníkem, do kterého můžete uložit nářadí i dřevo na topení v krbových kamnech. 

V domě proběhla rekonstrukce, byl zateplendošlo k výměně oken. V roce 2020 majitelé doladili interiér, natáhli se tu nové vnitřní omítky a přibylo velké francouzské okno do zahrady. V roce 2023 ještě vyměnili podlahymodernizovali kuchyň

K domu náleží půdaprostorná garáž o velikosti 45 m², kam bez problému zaparkují 2 auta. Topí se plynovým kotlemrozvodem teplé vody do radiátorů. Celý okruh je řízen programovatelným panelem.

Dům je ihned volný k nastěhováníje možné ho financovat hypotečním úvěrem.

3D virtuální prohlídka

TECHNICKÉ PARAMETRY

Užitná plocha domu 111 m², plocha zahrady 396 m², celková velikost pozemku 625 m2

NÁKLADY NA PROVOZ

Měsíční náklady na provoz domu: vodné a stočné cca 500 Kč/osoba, 125 Kč svoz odpadu + spotřeba elektřiny a plynu

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

PENB

Okolí

Veleň se nachází na hranicích Prahy, v těsné blízkosti městské části Čakovice. Pokud tedy hledáte klidnější prostředí s výbornou dostupností do centra, je to místo jako stvořené pro vás. To důležité ale najdete přímo ve Veleni. Nechybí tu knihovna, mateřská a základní škola, obchod nebo hřiště. Rodiny s dětmi ocení i centrum Cirkus, které nabízí spoustu akcí nebo kroužků

Fotogalerie

Ve Veleni je krásně i v zimě

9 990 000 Kč

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.