Prodej chaty

Masečín - Štěchovice

MASEČÍN - ŠTĚCHOVICE

34 m2

668 m2

Hledáte příjemné místo v přírodě, kde byste si mohli užívat klid a odpočinout si tak od každodenního stresu? Pak by Vás mohla zaujmout chata se zahradou o rozloze 639 m², umístěná v obci Masečín-Štěchovice, kterou aktuálně nabízím.

Chata je k dispozici ihned.

Video z dronu

Chata s užitnou plochou 34 m²prostornou verandu, koupelnu se sprchovým koutem a WC, obývací pokojsamostatný pokoj odkud se dostanete po schodišti do podkroví, které můžete využít například pro spaní. K dispozici je elektřina (3 fázový elektroměr) a malý sklep. K vytápění jsou využívána kamna na tuhá paliva.

 

Chata je v původním stavu, několik let nevyužívaná. Nachází se na vlastním pozemku, v blízkosti říčky Kocáby. Na pozemku se nachází studna na užitkovou vodu, kterou je možno přivést do chaty. Pro likvidaci odpadních vod je vybudovaná žumpa, můžete si zde ale vybudovat septik či chemické WC. Ohřev vody zajišťuje bojler. Autem se dostanete až k chatě.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Plocha pozemku 668 m², plocha zahrady 639 m². Zastavěná plocha 29 m², užitná plocha 34 m².

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

OKOLÍ

Chata se nachází 3 km od Štěchovic, které jsou velmi vyhledávanou turistickou lokalitou, Na jejich území jsou na Vltavě dvě přehrady – Štěchovická a Slapská, v okolí je mnoho turisticky značných tras a najdete zde také naučnou stezku Svatojánské proudy, která vede romantickým skalnatým údolím řeky Vltavy. Štěchovice nabízí veškerou občanskou vybavenost (ZŠ, MŠ, obchody, restaurace) a velice dobrou dostupnost do Prahy (za 35 minut se dostanete na Smíchovské nádraží).

 

1 990 000 Kč 

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím vybraných kritérií.

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.

+420 775 516 515
info@pekarek-reality.cz