Prodej chaty

Davle

Davle

70 m2

564 m2

Na soutoku Vltavy a Sázavy najdete městečko Davle, místo využívané turisty i rekreanty, obklopené vodou, lesy i skalami.  A právě zde nabízím krásnou zděnou chatu s užitnou plochou 70 m²pozemkem o velikosti 564 m². Pokud máte rádi přírodu a hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout nebo posedět s přáteli, pak je tato chata právě pro vás.

Video

Zděná, zateplená chata je plně vybavená, takže ji můžete začít využívat ihned. V přízemí najdete prostornou verandu, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, WCmalý sklep. Po schodech se dostanete do podkroví, kde jsou k dispozici dva pokojechodba. V kuchyni je plynový sporák na PB láhev.

Do chaty je přivedená voda z vrtané studny, jejíž ohřev zajišťuje bojler. Je zde elektřina a k vytápění jsou využívána kamna na tuhá palivaelektrické přímotopy, okna plastová.

 

 

K chatě se pohodlně dostanete autem, parkovat pak můžete na zahradě, kde je vybudovaný přístřešek. Před vjezdem mohou pohodlně zaparkovat i Vaši přátelé. Na zahradě najdete venkovní posezení s markýzou a gril s udírnou, takže můžete společně posedět a užít si příjemné odpoledne. Děti si zase mohou zaskákat na trampolíně nebo využít prostornou zahradu pro různé venkovní hry. A pokud budete chtít odpočívat trošku aktivněji, máte k dispozici 3 kůlny se zahradním vybavením a dřevník.

3D virtuální prohlídka

TECHNICKÉ PARAMETRY

Plocha pozemku 564 m², plocha zahrady 524 m². Užitná plocha 70 m².

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

OKOLÍ

Davle se nachází 30 km od Prahy, dostanete se sem pohodlně nejen autem, ale i autobusem či vlakem. Je rájem turistů, cyklistů i rybářů, najdete zde vyhlášené řeznictví u Dolejších nebo třeba výbornou točenou zmrzlinu. Nachází se jen pár kilometrů od Slapské přehrady, kde si můžete užít nejen koupání, ale také vodní sporty jako např. jachtaření, vodní lyžování či windsurfing.

 

4 490 000 Kč 

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím vybraných kritérií.

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.

+420 775 516 515
info@pekarek-reality.cz