Prodej chaty 3+kk s pozemkem,

Okoř

Okoř

35 m2

254 m2

Když se řekne Okoř asi všichni si představí zříceninu hradu, umístěnou zhruba 15 km severozápadně od centra hlavního města Prahy. Hrad Vám dnes nabízet nebudu, ale měl bych pro vás chatu, která se nachází nedaleko této krásné a turisty vyhledávané zříceniny, konkrétně v chatové osadě Rafanda. Jedná se o hezkou podsklepenou chatu v osobním vlastnictví na vlastním pozemku o dispozici 3+kk s užitnou plochou 35 m² a mírně terasovitou udržovanou zahradou o velikosti 224 m². Pokud máte rádi přírodu a hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout nebo posedět s přáteli, pak je tato chata právě pro vás.

přízemí najdete obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, samostatnou verandu, koupelnu s vanouWC. Po schodech se dostanete do podkroví, kde jsou k dispozici dva pokoje. V kuchyni je plynový sporák na PB láhev. Veškeré funkční vybavení (lednice s mrazákem, nádobí, posezení, nářadí aj.) je možné ponechat dle domluvy.

Do chaty je přivedená voda ze studny s čerpadlem, ohřev vody zajišťuje bojler. Je zde elektřinak vytápění jsou využívána krbová kamna. Pro likvidaci odpadních vod je vybudovaná jímka. Na zahradě najdete taktéž kompostnádrž na dešťovku, kterou můžete využívat pro zalévání.

K chatě se dostanete autem, jen za menší poplatek budete potřebovat povolení k vjezdu, parkovat můžete ve vybudovaném garážovém přístřešku. Součástí chaty je i pergola, kde můžete posedět společně s přáteli a užít si příjemné odpoledne.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Plocha pozemku 254 m², plocha zahrady 224 m². Zastavěná plocha 30 m², užitná plocha 35 m².

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

OKOLÍ

Obec Okoř leží v údolí Zákolanského potoka, necelých 15 km severozápadně od Prahy, 11 km od Kladna9 km od Kralup nad Vltavou. Patří k nejmenším obcím, které mají svůj vlastní obecní úřad. Známá je ale především díky hradu Okoř, v jehož prostorách jsou zejména v jarních a letních měsících pořádány různé dobové a kulturní akce. Najdete zde restaurace, cukrárnu i hotel. Autobusem se sem dostanete z Prahy nebo z Kladna.

3 690 000 Kč 

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.

+420 775 516 515
info@pekarek-reality.cz