Prodej rodinného domu 4+1

Kublov

Kublov, okres Beroun

100 m2

Pozemek 430 m2

Toužíte odstěhovat se z města někam do přírody? Láká vás představa klidného bydlení v domečku s vlastní zahradou a venkovním posezením? Pak by Vás mohl zaujmout rodinný dům o dispozici 4+1, který aktuálně nabízím v obci Kublov, v okrese Beroun.

Video z dronu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dům z roku 1909 s užitnou plochou 100 m² se nachází na pozemku o velikosti 430 m², kde najdete nejen zahradní domek, ale i venkovní posezení. Můžete tedy pozvat přátele a udělat si příjemné odpoledne. Před 11 lety zde proběhla kompletní rekonstrukce (nová plechová střecha, dřevěná okna, rozvody vody a elektřiny).

Přízemí domu se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s podlahovým topením, koupelny a kuchyně zrekonstruované v roce 2015. Po dřevěných schodech vstoupíte do prvního patra, kde se nachází 3 samostatné pokoje a malá komora. Jako úložný prostor můžete využít i půdu, potraviny a další věci uskladníte ve sklepě. Ohřev vody zajišťuje bojler, pro vytápění využíván plynový kotel (na zahradě umístěna nádrž na plyn 2700 l).

Obec se nachází v krásném a klidném prostředí lesů a téměř nezničené přírody. Lokalita je ideální pro všechny, kteří si chtějí užívat klid a odpočinek od každodenního stresu. V blízkosti obce najdete CHKO Křivoklátsko nebo třeba hrady Žebrák a Točník. Přímo v Kublově můžete využít poštu, nakoupit v prodejně smíšeného zboží COOP, pro větší nákupy pak zajedete do Berouna, který se nachází pouhých 16 km odtud. Pokud máte děti, mateřskou školku najdete přímo v obci, základní školu pak v 1,5 km vzdálené vesnici Broumy.

Autobus vás za půl hodiny doveze do Berouna nebo Hořovic. Autem se pohodlně dostanete na dálnici D5, po které se za pár minut dostanete do Berouna, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

Dům je volný k nastěhování ihned a je možné ho financovat hypotečním úvěrem. PENB je nyní ve zpracování a bude doplněn.

3D virtuální prohlídka

TECHNICKÉ PARAMETRY

Užitná plocha domu 100 m², plocha zahrady 257 m²

List vlastnictví

Umístění nemovitosti

Fotogalerie

5 950 000 Kč 

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.

+420 775 516 515
info@pekarek-reality.cz